Kategorie

Kontakt

Bobas

Ul. Hoża 4

05-400 Otwock

tel. (0-22) 719-44-27

Pn-Pt 10-18.30

Sobota 9.30-14.30

sklep@bobas.biz.pl

Zapraszamy !

JEDO WÓZEK FYN


  • Stan magazynowy: Zapytaj o dostępność
  • Producent: JEDO
  • Cena: 1 589,00 zł
  • Poleć produkt

Świetny superlekki wózek o nowoczesnym wzornictwie ze skrętnymi pompowanymi przednimi kołami. Aluminiowy stelaż z zawieszeniem na amortyzatorach o regulowanej sztywności zapewnia maksymalną wygodę zarówno prowadzącemu jak i dziecku. Zajmuje mało miejsca po złożeniu zwłaszcza gdy zdemontujemy przednie kółka. Demontaż kół „dziecinnie” prosty.


Gondola Memo to doskonałe połączenie klasyki i nowoczesności. Została ona zaprojektowana z myślą o wygodzie, bezpieczeństwie i wszechstronnym zastosowaniu.
Lekka plastikowa gondola w wersji głębokiej może pełnić również rolę kołyski.
Wersja Memo posiada przedłużany i chowany daszek, skórzaną rączkę do komfortowego przenoszenia gondoli oraz uchwyt do regulacji nachylenia oparcia. Dla zapewnienia odpowiedniej wentylacji oprócz dużego okienka w budzie, gondola wyposażona jest również w specjalne otwory wentylacyjne.


W skład zestawu wchodzą

plastikowa gondola, poszycie spacerówki, 2 budy z okienkiem wentylacyjnym (oddzielnie do gondoli i do spacerówki) , 2 okrycia na nóżki do gondoli oraz do spacerówki, 5 – cio punktowe pasy bezpieczeństwa wraz z ochraniaczami, kosz na zakupy oraz torba pielęgnacyjna.