Kategorie

Kontakt

Bobas

Ul. Hoża 4

05-400 Otwock

tel. (0-22) 719-44-27

Pn-Pt 10-18.30

Sobota 9.30-14.30

sklep@bobas.biz.pl

Zapraszamy !

LOVI

LOVI

Marka LOVI, powstała w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rodziców i kształtujący się model rodzicielstwa, wymagający coraz większego zaangażowania ojców oraz pogodzenia aktywnego stylu życia partnerów z wychowaniem dziecka. Zarówno aktywne zawodowo mamy powracające do pracy, jak i ojcowie potrzebują najwyższej jakości produktów do karmienia. Badania, które przeprowadziliśmy pokazały, że najważniejsze dla rodziców jest nie tyle przedłużenie naturalnego karmienia, ile zapewnienie dziecku prawidłowego ssania i rozwoju jamy ustnej oraz stymulacji prawidłowego oddychania.

Postanowiliśmy więc, stworzyć produkt odpowiadający oczekiwaniom rodziców. Wraz z zespołem wybitnych lekarzy z dziedziny neonatologii i neurologopedii, pracowaliśmy nad projektem butelki i smoczka, które umożliwiłyby niemowlęciu aktywną pracę podczas ssania (tak jak to ma miejsce w przypadku karmienia piersią). W efekcie, stworzyliśmy pierwszy i jedyny w Europie dynamiczny smoczek, który modyfikuje swój kształt podczas karmienia (wydłuża się). Jest to możliwe dzięki niepowtarzalnej, opatentowanej technologii niejednorodnych warstw silikonu. Ponadto, specjalne wypustki w dynamicznym smoczku (zaprojektowane na wzór kanalików laktacyjnych) regulują przepływ pokarmu i pobudzają niemowlę do aktywnego ssania. Proces ssania jeszcze nigdy nie był tak bardzo zbliżony do karmienia piersią jak teraz.

W celu sprawdzenia efektywności aktywnego karmienia za pomocą dynamicznego smoczka i butelki LOVI, przeprowadziliśmy badanie medyczne na próbie 607 dzieci w szpitalach i przychodniach pediatrycznych na terenie całej Polski. Był to pierwszy tego typu projekt badawczy w Polsce, zorganizowany na tak dużą skalę. Lekarze specjaliści, położne oraz mamy potwierdziły unikalność cech produktu oraz wiarygodność marki.

Aby dostosować ofertę produktową do szerokich potrzeb rodziców, dążymy do stworzenia pełnej gamy innowacyjnych produktów wspomagających karmienie i ułatwiających aktywny model rodzicielstwa.

Jednocześnie, pragniemy wspierać rodziców, poprzez zaangażowanie w działania na rzecz rozwoju idei aktywnego rodzicielstwa. Planujemy aktywności mające na celu promocję nowoczesnego, świadomego, partnerskiego stylu wychowania dziecka, umożliwiającego rodzicom czerpanie radości i poczucie spełnienia w nowej roli.


Sortuj po: Nazwie Arrow_up | Cenie | Najnowszym
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna
1 2 3 4 5 z 6
Następna strona Ostatnia strona
1 2 3 4 5 z 6
Następna strona Ostatnia strona